Ben Kimim

Selamlar uzun süredir Youtube üzerinde ders videoları çekiyorum her konudan video çekiyoruz, ama ağırlıklı olarak web yazılım videoları çekmekteyiz.

Bunun dışında internetten para kazanma, youtube dersleri, site kurmak,montaj, windows kurulumu, windows ayarları, wordpress, web tasarım, html, css, javascript, php, jquery, intro, inceleme videoları vs bir çok şeyi anlattık anlatmayada devam ediyoruz.

ismim mehmet cemil Nuralp ne iş yapıyorsun diyenler oluyor, şimdilik sadece bu platformlardayım.

Site Kuralları

Üye olurken yasaklı isim kullanmayın özellikle bunu yapanlar çok oluyor anında banlıyorum. küfür vs hakaret etmeyin. festalık yapanlar banlanır. konu açarken başlıkları ve açıklamları düzgün girin kod eklemek için editor üzerinde

editor kod ekleme

bu şekilde bir simge görüceksiniz. bu simge üzerine tıklayarak kod ekleme yapabilirsiniz.

Soru sorarken takıldığınız yerleri resim yada kod yazarak bize gösterin resim yükleme sitede aktif değildir. ama resim yükleme bölümünde

resim yükleme wordpress editor

link girme yeri var ordan adres ekle diyerek ekleyebilirsiniz. illa yazılım hakkında soru sormak zorunda değilsiniz durmadan yazılım sorusu geliyor biz youtube da ne videosu çektiysek bunlar hakkında da soru sorabilirsiniz..

Konuya doğru bir yanıt geldiğinde Çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın bu özellik konunun devam bölümde hemen alt kısımda mevcuttur. farklı kişilerin konularını onaylamaya çalışmayın zaten çalışmaz..

Site hakkında yada farklı özel sorularınız varsa bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz..

Kayıtlar

Siteye kayıt olurken onay mailleri biraz geç geliyor buda bilginizde olsun üye olamayanlar bana iletişim bölümünden yazsın ben manuel olarak onaylarım.